خرید اقساطی ملک در ترکیه

28 اکتبر 2021
0 نظر
خرید اقساطی ملک در ترکیه

خرید اقساطی ملک در ترکیه

دوستان و همراهان عزیز ترکیه پلاس سلام، حتما واسه شما هم پیش اومده که بخواید خرید اقساطی ملک در ترکیه رو انجام بدید. در این پست سعی کریم نکات کلیدی مهمی را با شما عزیزان یاد آور کنیم، لطفا با ما همراه باشید.

ابتدا از شرکت‌های معتبر که پروژه های زیادی را ساختند وتحویل داده اندکه این شرکت‌ها براحتی قابل تشخیص اند اقدام نمایید ، خرید بصورت اقساطی در پروژه های آماده تحویل یا پروژه‌ های معتبر در پیش خرید کردن آن است.

در خرید اقساطی حتما در نظر داشته باشید

سند ملکی را با پرداخت بیش از 50٪ با اپوتک(رهن) بنام خود انتقال دهید مبلغ هزینه اپتیک به عهده شماست ولی پرداخت ناچیز این مبلغ نقطه امنی جهت خرید موفق شما میباشد.

در صورت عدم انتقال سند توسط پروژه معتبر پس از استعلام از اعتبار شرکت سازنده حتما قرارداد خرید را در نوتر تنظیم نمایید که هزینه نوتر توافقی میباشد و معمولا یک درصد ارزش ملک میباشد چون در اینصورت برای اخذ اقامت حتما نیاز به قرارداد خرید نوتر شده دارید و اداره مهاجرت با قرارداد معمولی اقامت شما را تایید نخواهد کرد.

اقساط خود را با ذکر قرارداد و تاریخ به شماره حساب درج شده در قرارداد خرید واریز کنید ضمنا ابتدا باید افتتاح حساب را انجام بدهید

واحدهای اقساطی با دریافت سند با اپوتک جهت اخذ شهروندی مورد تایید نیست وصرفا جهت اخذ اقامت مورد پذیرش دولت ترکیه میباشد.

پیام بگذارید